Tüm ürünlerde ücretsiz kargo
ÜYE GİRİŞİ
Sepetim0
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMADI
Toplam :
 
 

Teslimat Koşulları

Paket Gönderimi

Vipcocuk.com sitesinden sipariş verdiğiniz ürünler, sizin belirttiğiniz teslimat adresine anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi - Yurtiçi Kargo - tarafından ulaştırılır. Adresinizde size ulaşılamadığı taktirde kargo yetkilisi, paketinizi teslim alabileceğiniz en yakın şubenin detaylarını kapınıza not olarak bırakacaktır. Üç gün içerisinde ilgili şubeden ürününüzü teslim alamamanız durumunda paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilecektir.

Özellikle ayakkabı ve oyuncak gruplarında ürünlerin orjinal kutu ve ambalajlarının bozulmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. İade veya değişim taleplerinizde ürünün faturası dışında mutlaka orjinal ambalajlarının sağlam olması gerekmektedir. Orjinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Teslimat Süresi / Ücretlendirme

Paketiniz, siparişinizi verdiğiniz günü takip eden 3 ila 5 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir. Bazı ürünlerde teslimat süreleri daha uzun olabilir. Kostüm, oyuncak, bebek bakım grupları gibi ürünlerin teslimat süreleri için mutlaka ürün sayfalarında belirtilen teslim sürelerini dikkate alın. Ürün tedarik veya kargo teslim sürecinde yaşanabilecek olası bir aksamada belirtilen süreler uzayabilir. Bu durumda, siparişiniz sonrasında size otomatik olarak gelen kargo takip numarası ile veya vipcocuk.com müşteri hizmetleri numaramızdan kargonuzla ilgili tüm detayları rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Siparişinizin zamanında size ulaşabilmesi için siteye girdiğiniz teslimat adres ve kontak bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması çok önemlidir. Bu sebeple yaşanacak geciklemelerden şirketimiz sorumlu değildir. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.

Sizlere en iyi servisi verebilmek için Türkiye'nin en güçlü kargo firmalarından Yurtiçi kargo ile çalışıyoruz. Ancak Kargo şirketi ile ilgili olası yaşanabilecek aksaklıklar konusunda bizi bilgilendirmeniz, size daha iyi hizmet verebilmemiz için çok önemlidir. Fikirlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın.
Paketinizi Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Siparişini verdiğiniz ürünleriniz depomuzdan kalite kontrolü yapılarak paketlenmekte ve kargo şirketine teslim edilmektedir. Taşıma sırasında meydana gelebilecek olası bir hasara karşı, paketinizi kargo firmasından teslim alırken, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Olası bir hasar tespitinde ilgili kargo yetkilisine "hasar tespit tutanağı" hazırlatmanız gerekmektedir. Böyle bir durumda paketinizi kargo firması ile bize ulaştırabilirsiniz. Ürün teslimi sırasında hasar tarafınızdan bu tutanak ile beyan edilmezse, ürünü sağlam bir şekilde teslim aldığınız kabul edililir. Siparişinizi nasıl takip edebilirsiniz? Siparişinizi sitemizde onayladıktan sonra belirttiğiniz e-mail adresinize otomatik bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Burada belirtilen sipariş numarasından siparişinizin durumunu takip edebilir, paketiniz kargoya verildikten sonra kayıtlı e-mail adresinize gelecek kargo takip numarasından da paketinizin nerede olduğunu izleyebilirsiniz.

: