FİLTRE
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
1 Ürün
$filtreler$ ile 1 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:1 

TEMPİSH

Tempish markası; 1994 yılında kurulan spor malzemeleri üreticisidir. Firma, 1 Ocak 2015’ te yasal forma kavuşmuştur. 20. yüzyılın sonlarına doğru tekerlekli paten ile yeni bir spor sektörünün ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Tempish Paten ile kendini geliştirirken, diğer aksesuarlar koruyucu, kask, sırt çantası ve çanta, spor tekstili, gözlük gibi patenlere kademeli olarak ürün yelpazesini de genişletmiştir. 1990 yıllarda dönemin en çok kullanılan spor aktivite ürünlerinden scooterlar, kış patenleri, kaykaylar, floorball sopaları alanında da kendini ilerleterek, dünya genelinde ismini duyurmayı başarmıştır.

Tescillenerek korunmuş Tempish markası ismi ile günümüzde; dünya çapında 45'ten fazla ülkeye spor malzemeleri gönderilmektedir. Tempish markası; kitle sporu kullanımı için spor malzemeleri tedarik etmektir.

Son yıllarda üretimlerindeki malzemelerin kalitesini daha da yükseltmeye ve kullanım kolaylığı çalışmalarının üzerinde daha fazla durmaya başlayarak, dünya genelinde elde ettiği başarısını katlayarak büyütmeyi hedeflemektedir. Global spor malzemeleri markası olan Tempish; ülkemizde dayanıklı ve yüksek kaliteli ürünleri ile tüketicilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Tempish markasının; yeni sezon Paten ve Kaykay Modelleri ile spor ekipmanlarına online mağazamız korayspor.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Yeni sezon, son teknolojilerle tasarlanmış Paten ve Kaykay modellerini, özel tasarım ışıklı bağcık gibi aksesuar çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Yetişkin ve Çocuklar için farklı özelliklerde üretim yapan Tempish, patenlerinin ayakkabı rengi ve tasarımları ile uyumunu paten tekerlerinde de görebilmek mümkündür. Çocukların spora olan ilgisinin körelmemesi adına kendilerini huzurlu ve rahat hissetmelerinin önemini bildiğimizden, ayarlanabilir özelliği de bulunan Tempish patenlerini tavsiye ediyoruz.

Canlı renk ve desen seçimlerini şık tasarımı ile buluşturan Tempish markasının; birbirinden güzel ve uzun süreli kullanıma uygun, dayanıklı Paten ve Kaykay modellerine bu sayfamızdan göz atabilirsiniz. Paten sporu yetişkinler için faydalı olmasının yanı sıra özellikle çocukların, fiziksel gelişimi için atılan en önemli adımlardan biri olduğunu da vurgulamak isteriz.

Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında, 0850 520 02 05 numaramızı arayarak yararlanabilirsiniz.

Dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren firmamız Korayspor, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır. Ayrıca hatırlatmak isteriz ki; korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster