FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
0 Product
  Korayspor


  BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.


  Masa Tenisi Topları ve Çeşitleri

  Masa Tenisi Topları kategorimizde; alanında yüksek kalitesi ile bilinen spor markaları Stiga, Delta, Sunflex ve Butterfly markaları dâhil olmak üzere pek çok tanınmış markanın, gelişmiş teknolojileri kullanarak tasarladığı Masa Tenisi Toplarına ve Fiyat Aralıklarına ulaşabilirsiniz.

  Evrensel spor markalarının; uzun süreli kullanım amacıyla kaliteli malzemelerden tasarladığı Dayanıklı Masa Tenisi Toplarını uygun fiyat seçenekleri ile sitemizde sizlere sunuyoruz. Cazip fiyat avantajları ile satışa sunulan Ucuz Masa Tenisi Topları arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün mutlaka bulacaksınız.

  En az üçlü ambalajlarda, altılı, yüzlü ya da daha fazla adede sahip ÇokluMasa Tenisi Toplarında tercih yaparken, ürün detayları sayfamızdan özelliklerini ve materyallerini inceleyerek alım yapabilirsiniz.

  Profesyonel Masa Tenisi Topları; “Seluloid” veya benzer plastik malzemeden, mat beyaz veya portakal renkli olacaktır. Top ağırlığı; 2,74 m. olacaktır gibi pek çok kurala sahip Masa Tenisi Sporuna ait tüm gerekli materyalleri sitemizde bulabileceksiniz.

  Kaliteli Masa Tenisi Toplarında kullanılan, plastik formülü değiştiren global ünlü spor markaları, üründeki dayanıklılığı ve yuvarlaklığı geliştirmeye çalışıyorlar. Yeni plastik malzeme ile üretilen DikişsizMasa Tenisi Topları en çok tercih edilen modellerdir.

  Birçok alternatifi sizlere sunduğumuz kategorimizde; ihtiyaçlarınıza cevap verecek ve bütçenize Uygun Masa Tenisi Top Modellerini sitemize üye olarak sipariş verebilirsiniz. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilir, temsilcilerimiz aracılı ile siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

  Sipariş ve ödeme şekliniz ne olursa olsun, alışveriş tutarınıza bakmaksızın, online mağazamızdan vereceğiniz tüm siparişler “Ücretsiz Kargo” ile tarafınıza yollanacaktır. Kargo bedeli için, bütçenizden ek bir ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız.

  Yurtiçi Kargo firması ile anlaşmalı olduğumuzdan, siparişleriniz bu kargo şirketi ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Siparişinizin teslim edileceği il ve ilçeye göre teslimat süresinde küçük değişiklikler olabilmektedir.

  KORAY SPOR LTD.ŞTİ; 1983 yılında Bursa’da kurulan, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi ile bugün 30’ a yakın reel mağazası ile hizmet vermeye devam eden, sektörünün öncü firmalarındandır. Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi Korayspor.com ilebaşarısını katlayarak devam ettiren firmamız,her gün binlerce siparişi müşterilerine güvenle ulaştırmaktadır.

  Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster