FİLTRE
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
0 Ürün
$filtreler$ ile 0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  POWERWAY

  Powerway markası; spor aksesuar ve spor malzeme üreticisi, İstanbul merkezli bir firmadır. İstanbul’ un çeşitli yerlerinde merkez, şube ve showroomu bulunmaktadır.

  Kuruluşundan bu yana tüketicilerinin beğenisini kazanan marka, spor aletlerinin dayanıklı ve kullanışlı yapısı ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almayı başarmaktadır. “Farklılığı Hisset” sloganı ile kullanıcılarında farkındalık yaratarak, markanın kalitesine dikkat çekmektedir.

  Online mağazamızda satışa sunulan Powerway markasının, yeni sezon ürünlerini sitemizde bulabileceksiniz. Periyodik olarak güncellenen sitemizi takip ederek, stokta mevcut bulunmayan ürünlerin stoklarımıza yeniden girdiğinde bilgi alabileceksiniz. Spor dünyasının yüksek kaliteli isimlerinden Powerway markasının; Howercard gibi spor ve ekipman malzemelerini, online mağazamızda bularak sipariş verebileceksiniz. Howercard yani elektrikli kaykay ürün modellerini sitemizde inceleyebileceksiniz.

  Scooter, howercard gibi ürünleri ile zirvede kalmayı başaran Powerway markası; özellikle çağın gençlerini memnun etmeyi, talep ve beklentilerini çok iyi biliyor. Bu sayede müşteri memnuniyeti kazanarak, ticaret hayatına büyüyerek devam etmektedir. Çağın yeni trendi elektrikli kaykaylar, çift tekerlekli scooterlar tam olarak eğlenceyi sevenler için tasarlanmıştır. Markanın üretimini yaptığı bu ürünleri ayrıntılı olarak sitemizden inceleyebilecek ve hemen sipariş verebileceksiniz.

  Howercard kullanmayan kalmasın diyen firma, sorunsuz bir şekilde ve hiçbir ustalık gerektirmeden kullanılan yapısı ile bir go kart deneyimi yaşayabileceksiniz. Powerway Howercard ürün modelini üye değilseniz üye olarak sitemizden sipariş edebilirsiniz. Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda, telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz.

  Yeni sezon teknolojilerle tasarlanan, dünyanın trendini yakından takip eden spor markalarına ait onlarca kaliteli ürünü sitemizden güvenle alabilirsiniz. Alanının en iyisi markaların yeni sezon spor ekipman ve malzemelerini sizlere getirmemizin yanında, tüm mağazalarımızdaki ürünleri korayspor.com online mağazamızla beğenilerinize sunuyoruz.

  Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla hizmete sunulmaktadır. Verilerimize göre sitemiz, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir.

  1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da toplam 30 mağazası, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi bulunan, takım ruhuyla çalışan ekibe sahiptir.

  daha fazla gösterdaha az göster