FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Ürün Tipi Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Koleksiyon Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
132 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayýsý:132 

Koşu Çocuk Ayakkabıları Yeni Sezon Modelleri

Çocuk Koşu Ayakkabıları kategorimizde, global pazarda başarısı ile tanınmış spor markaları; Adidas, Nike, Reebok, New Balance, Asics ve Lescon dahil olmak üzere, birçok ünlü markanın, yenilikçi teknolojileri ile tasarladığı, yeni sezon Çocuk Koşu Ayakkabıları ve Fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Çocuk Koşu Ayakkabı fiyat aralıkları içerisinde; seçili ürünlerde ekstra İndirimli ve Outlet modellerin yanı sıra yeni sezonun en çok tercih edilen özel tabanlı seçeneklerini de bu kategoride bulabilirsiniz. Stability ürün tipinde tasarlanan alternatifleri ile çocuklarınıza eşsiz bir konfor sunuluyor.

Günlük aktivitelerde kullanıma uygun alternatiflerle, Koşu spor dalına uygun birçok yeni teknoloji kullanılarak tasarlanmış ve özel taban yapıları ile ekstra konfor sunan Çocuk Kaliteli Koşu Ayakkabı seçeneklerine bu kategoriden ulaşabileceksiniz.

Uluslararası popülariteye sahip spor markalarının tasarladığı; Air Max özel koleksiyonuna uyarlanan ve yastıklama desteği ile mükemmel bir konfor sunan, yeni sezon Çocuk Air Max Koşu Ayakkabılarını da incelemenizi tavsiye ediyoruz. Air yastıklama sistemi; ayağı dış etkilere karşı korur ve oldukça dayanıklıdır. 

Koşu Grubu Çocuk Ayakkabılarını yaş grubuna göre; Bebek, Çocuk ve Genç alt kategorilerinde inceleyebilir, ürün detaylarına girerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Sezonun trend renkleri ile zenginleştirilen Çok Renkli Çocuk Koşu Ayakkabıları; Beyaz, Turuncu, Mor, Lacivert, Gri, Kırmızı, Mavi, Krem, Yeşil, Siyah, Sarı ve Pembe gibi çarpıcı görsel tasarımları ile çocuğunuza enerji verecek alternatifleri sayfamızdan inceleyebileceksiniz.

Rahat ve esnek yapılarıyla çocuğunuzun ayak sağlığı ile uyumlu, özel taban yapıları ile yastıklama desteği sağlayan Çocuk Hafif Koşu Ayakkabı seçeneklerini bulabileceğiniz kategorimizi takip ederek, seçili ürünlerde Kampanyalı Fiyat Avantajlarından da yararlanabilirsiniz. 

Spor ve egzersiz yaparken, günlük kullanım esnasında, özel koşu sporu antrenmanlarında tüm gün boyu ayağı yormadan, rahat ettirmek için özel tasarlanan KonforluÇocuk Koşu Ayakkabısı çeşitlerine buradan kolayca ulaşabileceksiniz.

Çocuğunuzun salonda, sokakta, okulda ve her türlü parkurda kullanacağı bir ürün arıyorsanız; bu kategorimizde yer alan hafif, esnek, nefes alabilir dış yüzeyli, orta taban destekli, hızlı tepki veren yastıklama özellikli alternatiflerini Orijinal Çocuk Koşu Ayakkabıları kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz Çocuk Koşu Ayakkabılarını; Kız çocuk, Erkek çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarında seçerek, sadece o gruba ait ürünleri de filtreleyebilirsiniz.  Satışa sunulan tüm marka ve ürünlerin %100 Orijinal olduğu Korayspor.com; aynı zamanda sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

 

daha fazla gösterdaha az göster