Tüm ürünlerde ücretsiz kargo
ÜYE GİRİŞİ
Sepetim0
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMADI
Toplam :
 
 

Kargo ve İade Koşulları

- "PAKETİM BANA ULAŞTI FAKAT OLMADI İŞTE" DİYORSANIZ?
- "SORUN DEĞİL" DİYORUZ! 
GİYİLMEMİŞ, TEKRAR SATILABİLİR ÖZELLİĞİNİ KAYBETMEMİŞ, YIKANMAMIŞ VE ORİJİNAL AMBALAJINA ZARAR GELMEMİŞ OLMASI ŞARTIYLA ÜRÜNÜNÜZÜ 14 GÜN İÇERİSİNDE İADE EDEBİLİRSİNİZ.

NASIL MI?

Satınaldığınız ürünü Yasal olarak 14 gün içerisinde aşağıda belirtilen iade adresine faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturanızın arkasındaki formu lütfen doldulmayı unutmayınız. İade sebebiniz ve iade etmek istediğiniz ürünü formda belirtmeniz gerekmektedir.

Ürün değişimlerinde kargo ücretini biz ödüyoruz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile satınalınan ürünlerde ödenen “Kapıda Ödeme Servis Ücreti”nin iadesi yapılmamaktadır. Paketiniz size ulaştıktan sonraki 14 gün içerisinde iade edilmeyen veya iade kapsamı dışında kalan ürünler karşı ödemeli olarak size geri gönderilecektir. Anlaşmalı kargo firmalarımız dışındaki kargo şirketi ile gönderilen paketlerin kargo ücreti size aittir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İADE ADRESİ: 

Altıparmak Cad. No:6 Osmangazi / BURSA 0 850 520 00 09

Anlaşmalı kargomuz Yurtiçi Kargo'dur. Yurtiçi kargo ile gönderilmeyen iadeler kabul edilmez.

İADE KAPSAMI DIŞINDAKİ ÜRÜNLER: Kitap, oyuncak, iç giyim, kozmetik, kişisel bakım, kırtasiye ürünlerinin orijinal ambalajları açıldığı taktirde iadesi kabul edilmemektedir. Kostüm ve kostüm aksesuarlarında iade kabul edilmemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

: