FİLTRE
SEÇİMLER
0 Ürün
$filtreler$ ile 0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  EVOLİTE

  Evolite markası, 1992 yılında Almanya'nın Nürnberg kentinde kurulan bir Outdoor spor ekipman markasıdır. Evolite markası, kurulduğundan bu yana çalışmalarına devam etmekte ve sayısız ürün yelpazesi ile Outdoor spor dalına uygun ürünlerle hizmet vermektedir.

  2011 yılında dünya pazarına açılan marka, Türkiye'de de ürünlerini outdoor ve doğa tutkunu kullanıcıları ile buluşturmuştur. Evolite markasınca, son teknolojiler kullanılarak tasarlanan yeni sezon Outdoor spor ekipman ve malzemelerinde internet satış sitemizden ulaşabileceksiniz.

  Dünya çapında bir kalite güvencesi sağlayan Alman Evolite markası; profesyonel ve yeni başlayan doğa sporcularının yanı sıra ergonomik yaşam tarzını benimsemiş ve kaliteden vazgeçmeyen kullanıcılarında ile tercih ettiği Outdoor markalarından olmayı başarıyor.

  Evolite Outdoor markasının; çadır, uyku tulumu, sırt, giyim, dağ botları ve outdoor spor aksesuarları gibi pek çok ürün grubuna sahip bir üretici firmadır. Periyodik olarak sık sık yenilenen sitemizde, sezonun moda renk ve desenleriyle tasarlanmış Evolite markası outdoor ürün modellerini de bu kategoride bulabileceksiniz.

  Evolite markasının; sezonun yeni renk seçenekleri ile son teknolojilerden yararlanarak tasarladığı Unisex cinsiyet grubuna ait, Evolite Kayak Gözlüğü modellerini online mağazamız üzerinden sipariş verebilirsiniz. Online mağazamızda yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda üye olarak, paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınmasını sağlayacaksınız.

  Dilerseniz, telefonla 0850 520 02 05 numaramızı arayarak da sipariş oluşturabilirsiniz. Unutmayın, telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir ve korayspor.com, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

  Outdoor ürünlerindeki; dünya standartlarındaki yüksek kalite, uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı materyal yapı, tüm mevsim şartlarına uygun kullanılan gelişmiş teknolojiler, kötü hava şartlarına uyumlu tasarımlar, sezona göre yeni renk seçenekleri ile üretim yapması Evolite markasının; geçtiğimiz 22 yıl içerisinde pazarda sevilen bir isim haline gelmesini sağlamıştır.

  1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır. Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul' da 30 mağazası bulunan Korayspor’ un, diğer tüm mağazalarımızdaki ürünlere ulaşabilir, hızlıca sipariş verebilirsiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster