FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
3 Ürün
3 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

Çocuk Wilson Ekipmanları ve Kullanım Alanları

Çocuk Wilson Ekipmanları kategorimizde, tenis spor dalında dünyanın en seçkin markalarından olan Wilson markası güvencesiyle sizlere sunduğumuz, yeni sezon Çocuk Wilson Ekipmanlarını bulabilirsiniz. Bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmayı başaran Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

 

Çocuk Wilson Ekipmanları kategorisinde; Çocuk tenis raketleri, tenis raket ve setleri, tenis topları, raket çantaları gibi birçok tenis grubu Çocuk Wilson Ekipmanına buradan ulaşabilirsiniz. Yeni sezon teknolojilerle tasarlanan Çocuk Wilson Ekipmanlarında, dünyanın en kaliteli tenis markalarından olan Wilson markası güvencesini yaşayacaksınız. Çocuk sağlığına uygun ve kullanım kolaylığı sunacak şekilde tasarlanan Wilson Çocuk Ekipmanlarında, yeni sezon ekipman modellerini ve seçili outlet indirimli ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz.

 

Daha hafif, daha güçlü ve daha dayanıklı hale gelmiş yeni sezon ürünleri, raketteki titreşimi azaltmış ve çocuk oyuncuların raket kontrolünü daha da kolaylaşmıştır. Üst düzey tenisçilerin ilk tercihi olan Wilson raketleri, profesyonel sporcuların yanı sıra yeni başlayanlara da hitap eden pek çok modele sahiptir. Çocuk Wilson Ekipmanlarında raketler; Güç veya Oyun Geliştirme Raketleri, Tweener Raketleri, Kontrol Raketleri olarak 3 gruba ayrılmaktadır. Raket seçerken değerlendirmek gereken unsurlar ise; Kafa Ölçüsü, Uzunluk, Ağırlık ve Denge…

 

Korayspor.com’ da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Kaliteyi Uygun fiyata bulabilir ve Çocuk Wilson Ekipman koleksiyonlarını spor dallarına uygun olarak alt gruplarında tek tek inceleyebilirsiniz. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunmaktadır. Dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli.

 

Telesiparişleriniz için 0 850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. Unutmayın Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

 

Kapıda nakit ödeme, kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz. Güvenliğiniz için kredi kartı alışverişlerinizde Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) kullanılmaktadır… Korayspor.com’ da kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede, yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster