FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
9 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 

Çocuk Masa Tenisi Malzemeleri ve Fiyatları

Çocuk Masa Tenisi Malzemeleri kategorimizde, Pinpon topları ve çeşitleri, masa tenisi setleri, masa tenisi raketleri, masa tenisi ağları, masa tenisine özel raket kılıfları gibi pek çok ürünü Çocuk Masa Tenisi Malzemeleri kategorisinde inceleyebilirsiniz. Masa tenisi bir spordur, kuralları tenis sporuna benzer. Masa tenisi, raket ve top yardımı ile oynanmaktadır.

Dünyaca bilinen Çocuk Masa Tenisi Markaları; Wilson ve Head dahil diğer markalarında yer aldığı masa tenisi takımlarında, topun spin yaparken lastiğe daha çok gömülmesini sağlayan Mikro Layer üst yüzey teknolojisi sayesinde spin özelliği çok kuvvetlendirildi. Çocuk Masa Tenisi Malzemeleri, katmanlar arasında bulunan karbon katlar, kontrollü ve hızlı bir oyun çıkartmanızı sağlayacaktır.

Çocuk Masa Tenisi Malzemelerinde teknik donanımla desteklenen ekipmanlarda, sezonun yeni renk ve desenleri ile dikkatleri çeken çocuk masa tenisi ekipmanlarına buradan ulaşabilirsiniz. Çocuk Masa Tenisi Malzemelerinin yanı sıra, seçili modellerde kampanyalı fiyatları da değerlendirebilirsiniz. Sürekli güncellenen kategorimizde, yeni çıkan teknolojilerle üretilmiş Çocuk Masa Tenisi Malzemelerini buradan takip edebilirsiniz.

Korayspor.com' da satışa sunulan tüm marka ve ürünlerin tamamı orijinaldir, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır. Yeni nesil modelleriyle, Dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli.

Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Banka Havalesiyle Ödeme seçeneğini seçtiğiniz an, ilgili banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Hesap bilgileri, bu seçeneği tıkladığınız zaman liste halinde ekranınıza gelecektir. Korayspor.com sitesinde satışı yapılmakta olan tüm ürünler sipariş ödemesinin onaylandığı andan itibaren 1 ila 5 iş günü içerisinde kargolanır.

Korayspor.com’ da kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Kapıda ödeme seçenekli alışverişlerinizde, adres bilgilerinizi ve telefon bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Sipariş esnasında üyeliğinizdeki kayıtlı cep telefonunuza, sms ile kapıda ödeme onay kodu gönderilmektedir. Onay kodunuzu, gelen ekrana girerek sipariş onayı vermeniz yeterlidir. Telefon bilgileri eksik, yanlış veya farklı girilmesi halinde, onay kodu size ulaşmayacağından siparişiniz gerçekleşmeyecektir.

daha fazla gösterdaha az göster